اکانت وریفایی شده پرفکت مانی

توضیحات محصول

توجه: تحویل این حساب فوری نیست و پس از پرداخت با پشتیبانی برای تحویل گرفتن اکانت خود تماس بگیرید.

پرفکت مانی یک شرکت خدمات مالی یا به اصطلاح یک بانک اینترنتی میباشد که از سال ۲۰۰۷ شروع به فعالیت کرده و این بانک دارای زبان فارسی است نیز هست و کار با آن بسیار آسان است. این بانک دارای سه نوع حساب طلا و دلار و یورو است. پرفکت مانی در پاناما به ثبت رسیده است.

perfectmoney

واحد پولی پرفکت مانی ( perfect money ) بر حسب دلار آمریکا (USD) ، یورو (Euro) و گرم طلا (Gold Grams) می باشد.

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر، ۰.۵% (حداقل ۰.۰۱$) می باشد که از فرستنده کم می شود که البته با توجه به تغییراتی که جدیدا در پرفکت مانی ایجاد شده ، از این به بعد هنگام انتقال وجه بین اکانتهای پرفکت مانی  از حسابهای وریفای شده به میزان۰.۵ درصد و حسابهای وریفای نشده ۱.۹۹ درصد در هر تراکنش کسر خواهد شد . این تغییرات بیشتر برای شناسایی مشتریان صورت گرفته است. بنظر میرسد پرفکت مانی  با اینکار میخواهد طوری عمل کند که متهم به پولشویی نشود  و به سرنوشت لیبرتی رزرو دچار  نگردد.

لذا به شما پیشنهاد میشود حساب خود را حتما وریفای کنید تا هنگام تراکنش ها دچار ضرر نشوید .

شما میتوانید حساب وریفایی شده پرفکت مانی را  با خیال راحت با حداقل کارمزد و بدون نگرانی از تحریم ها و مشکلات مراحل وریفایی و همچنین جهت صرفه جویی در زمان از مجازی لند تهیه کنید.

ولی اگر تمایل داشته باشید مراحل تایید حساب را خودتان انجام دهید باید به شکل زیر عمل کنید.

مدارک مورد نیاز  :

۱.مدرک شناسایی نام و مشخصات :

در صورتی که پاسپورت دارید اسکن آن کافی است در غیر اینصورت باید کارت ملی خود را به دارالترجمه رسمی برده و ترجمه به زبان انگلیسی نمایید و پس از تایید توسط دارالترجمه به تایید وزارت امور خارجه برسانید و سپس اسکن آن را ارسال کنید که هزینه آن در حدود ۷۰ هزار تومان میباشد و راه پیشنهادی ما استفاده از مدارک شناسایی مجازی لند میباشد که بسیار به صرفه میباشد و همچنین در کمترین زمان ممکن میتوانید مدارک خود را از ما دریافت کنید و همچنین ما میتوانیم پس از تهیه مدارک خودمان برای شما مدارک را اپلود کنیم و این جز خدمات رایگان ما میباشد.

۲.مدرک تایید آدرس

برای اینکار نیاز به قبض تلفن ، آب ، گاز یا … است که مانند بالا باید ترجمه شود . در صورتی که از کشور دیگری کارت های اعتباری یا سیم کارت دارید میتوانید از صورت حساب آن برای آدرس استفاده کنید و همچنین از مدارک تاییدیه آدرس مجازی لند با هزینه کمتر و سرعت بیشتر به نام خودتان استفاده کنید.

توجه : اسکن حتما باید با کیفیت باشد.

بطور معمول وریفایی کمتر از یک روز طول خواهد کشید، اما گاهی تا یک هفته و بیشتر هم زمان میبرد.

پرفکت مانی به هیچ عنوان ایران را تحریم نکرده است و رسما اعلام کرده با کاربران ایرانی کار میکند اما در دنیای امروز هیچ تضمینی برای ماندگاری این سازش و همکاری ها با کاربران ایرانی وجود ندارد ، لذا پیشنهاد مجازی لند استفاده از حساب های وریفایی شده با هویت غیر ایرانی میباشد تا دیگر نگرانی از تحریم های احتمالی وجود نداشته باشد.

قیمت حسابهای وریفایی شده بدون مدارک احتساب شده است ولی چنانچه به مدارک حساب هم نیاز دارید میتوانید با پرداخت هزینه مدارک ( قیمت مدارک هر کشور متفاوت میباشد ) اختصاصا مدارک را تهیه و برای خود داشته باشید و در صورت لزوم از آن استفاده کنید.

اگر سوال یا نیاز به توضیحات بیشتر در مورد این محصول دارید میتوانید از طریق تماس با ما و یا پشتیبانی آنلاین سایت مطرح نمایید و جوابتان را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

دیدگاهها
  1. تأیید شده

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =