paypal

توضیحات محصول

تحویل این حساب فوری  نیست و بعد از سفارش با توجه به نیاز شما حساب ساخته و وریفایی میشود.

پی پال ( Paypal ) مطمئن ترین سیستم پرداخت الکترونیک در دنیا شناخته می شود که از سال ۱۹۹۸ در امریکا شروع به فعالیت کرده است. به منظور انجام یک تراکنش شما می بایست یک حساب شخصی ( Paypal Personal Account ) و یا یک حساب بیزینس ( Paypal Bussines Account ) برای خود بسازید. پس از ثبت نام در پی پال شما قادر خواهید بود که پول خود را به ۲۴ نوع ارز رایج دیگر در دنیا تبدیل کنید. سیاست کاری پی پال دراین است که خود را تبدیل به سیستمی کند که در هر فروشگاهی ، هر شخصی بتواند با استفاده از آن چیزی که به آن احتیاج دارد را خریداری کند.
جالب است بدانید امروزه بیش از ۳۰ درصد پرداختهای آن لاین در دنیا توسط پی پال انجام میشود.

paypal

اگر چه در بعضی مناطق پی پال ( Paypal ) اجازه ی انجام برخی تراکنشهای بانکی را داراست ولی یک موسسه بانکی نیست. پی پال همکاری خود را با China Union Pay برای ایجاد شرایط مناسب برای تراکنشهای کاربرانش در چین شروع کرده است ، شهروندان و مقیمان چین می توانند از Paypal.com  و Paypal.cn  ( برای انجام تراکنشهای لوکال ) استفاده کنند.
داشتن یک اکانت پیپال ( Paypal Account ) به معنی اینست که شما میخواهید به حقوق شما به عنوان یک کاربر بیتشر اهمیت داده شود ، به این صورت که شما میتوانید در صورتی که مشکلی در معامله شما وجود داشته باشد پول خود را پس بگیرید ( برای مثال دریافت یک جنس مخدوش شده یا تاریخ مصرف گذشته )
اگر حساب پی پال شما به حساب بانکی یا کردیت کارت وصل نباشد باز هم قابل استفاده است ولی هم محدودیت انتقال ماهیانه ( حدود ۱۵۰ یورو  ) و هم در کل محدودیت دارد ( حدود ۷۰۰ یورو ) ؛ برای استفاده بدون محدودیت از حسابتان می بایست حساب خود را وریفای کنید ، اما متاستفانه کابران ایرانی قادر به احراز هویت در پی پال نیستند ؛ هرچند تیم مالی مجازی لند این مشکل را برای هموطنان خویش مرتفع نموده و شما می توانید با استفاده از حساب وریفای شده پی پال بدون محدودیت تراکنشهای خود را در سطح بین المللی انجام دهید.
پی پال از لایه های امنیتی مافوق تصوری بهره میبرد که مانع از فیشینگ یا دزدی اطلاعات یا پول شما می شود.
حتی پی پال یک نرم افزار قدرتمند بر روی موبایل به شما ارائه می دهد که میتوانید با استفاده از آن به آسانی خرید های خود را انجام دهید.
توجه حساب پی پال ارائه شده توسط مجازی لند ساخته شده با مدارک لهستان می باشد و پس از دریافت حسابتان مدارک حسابتان به همراه یک کردیت کارت با ۳ دلار شارژ  نیز دریافت می کنید.

اگر سئوال یا نیاز به توضیحات بیشتر در مورد این محصول دارید میتوانید از طریق تماس با ما و یا پشتیبانی آنلاین سایت مطرح نمایید و جوابتان را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =