توضیحات محصول

توجه: تحویل این حساب فوری است و پس از پرداخت اطلاعات ورود به حساب برای شما بصورت خودکار ایمیل میشود.

نتلر ( Neteller ) یک سرویس پرداخت الکترونیک می باشد که از سال ۱۹۹۹ به عنوان یک زیر مجموعه از شرکت Optimal Payments  در کانادا شروع به کار کرد ولی ۵ سال بعد به جزیره ای در دریای ایرلند منتقل شد. نتلر ( Neteller ) توسط موسسه دولتی بریتانیایی FCA  مورد نظارت قرار میگیرد. امرزوه سرویس نتلر ( Neteller ) در ۲۰۰ کشور خدمات ارائه می کند و در جامعه ی ارزهای الکترونیک از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

کارت Net+ که برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ تحت عنوان Neteller Card  شروع به کار کرد ، به لطف کمپین بازاریابی خود بسیار موفق است . این کارت یک مزیت بزرگ مشهود دارد : Net+ کارت شماره ی ثابتی ندارد اما در عوض یک شماره کارت مجازی دارد. هر زمانی که کارت صادر شود این شماره نیز ساخته می شود ، که دارای مکانیزم کاملی برای حفظ جعل است. هیچ کارمزدی نیز برای نگهداری کارت وجود ندارد و همچنین نتلر ( Neteller ) در سرتاسر جهان پذیرفته می شود. فقط زمانی کارمزد دریفات می شود که ارز استفاده شده با ارز پیش فرض کارت شما مغایرت داشته باشد .
داشتن این نوع کارت اعتباری باعث جلوگیری از این می شود که شما بیشتر از دارایی خود خرج کنید.
فراموش نکنید که پس از اینکه شما کارت را تحویل گرفتید برای فعال سازی آن می بایست به تیم پشتیبانی ما آدرس ایمیل خود را ارسال کنید. و همچنین اگر کارت را گم کردید هم بلافاصله میبایست ما را مطلع کنید.
همچنین شما می توانید با استفاده از این کارت تراکنش بین حساب نتلر ( Neteller ) و حساب بانکی خود داشته باشید.


متاسفانه در ایران به دلیل تحریم های موجود استفاده از امکانات این سرویس مقدور نمی باشد.
اما تیم مجازی لند با بهره گیری از تجربه ی خود در این زمینه توانسته تا بستری را برای مشتریان فراهم نماید تا به عنوان یک هویت غیر ایرانی بتوانند از مزایای این حساب ارزشمند استفاده کنند.

در صورتی که به نتلر کشوری غیر از ترکیه احتیاج دارید با پشتیبانی تماس بگیرید.

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =