توضیحات محصول

توجه: تحویل این حساب فوری است و پس از پرداخت اطلاعات ورود به حساب برای شما بصورت خودکار ایمیل میشود.
فریلنسر ( Freelancer ) اصطلاحی است که به کسانی که به صورت آزاد و پروژه ای کار میکنند , می گویند ؛ به طوری که نیاز به حضور در مکان خاصی برای انجام کار خود ندارند.
از جمله مزیت هایی که فری لنسری ( Freelancer ) دارد:.
۱. می توانید رئیس کار خود باشید و دیگر نیازی نیست برای اینکه دیر به سر کار می رسید نگرانی ای داشته باشید.
۲. امنیت شغلی: در فریلسنر شما رئیس هستید و نگرانی از اخراج شدن بی معناست، علاوه بر آن با مدیریت صحیح روز به روز درآمد خود را افزایش می دهید.
۳. در فری لنسر پروژه ها رو خودتان انتخاب می کنید و مجبور نیستید تن به انجام پروژه ای دهید که علاقه ای به آن ندارید ، حتی می توانید کارفرمایتان را نیز خودتان انتخاب کنید.
۴. تمام قوانین در هنگام انجام کار تحت کنترل و خواسته های شماست ، نیازی نیست برای لباس پوشیدن یا محل انجام کار خودتان از قوانین دیگران تبعیت کنید.
برای اینکه شما بتوانید فری لنسر ( freelancer ) کار کنید می بایست در یک زمینه کاری تخصص داشته باشید تا بتوانید مشتریان خود را بیابید ؛ به عنوان مثال از رایج ترین این تخصص ها می توان به توسعه دهنده وب ( Web Developer )،متخصص بازاریابی ( Marketing Expert )،نویسنده( Author ) ،مترجم( Translator ) و… را نام برد.

و اما وب سایت فریلنسر ( freelancer.com ):
به جرات می توان گفت این وب سایت در زمینه فری لنسری برترین و بزرگترین در سرتاسر جهان است.  شما بعد از ثبت نام در فری لنسر ( Freelancer ) می توانید به دو طریق  در این وب سایت فعالیت کنند :
۱. کارفرما ( انتخاب گزینه I wnat to work )
۲. متقاضی کار ( انتخاب گزینه I want to Hire )
جالبست بدانید که فریلنسر ( Freelancer ) به عنوان رابط بین کارفرما ( Employer ) و متقاضی کار ( Job seeker ) عمل می کند ؛ جویندگان کار یا فریلنسر ها می توانند در این وب سایت جستجو کنند و قیمت های پیشنهادی خود را به کارفرمایان و کسانی که پروژه های خود را در معرض نمایش قرار داده اند، ارائه دهند.
Freelancer.com به عنوان یک ناظر و ضامن بین فری لنسر و کارفرما قرار میگیرد و با دریافت کارمزدی از دو طرف به آنها کمک می کند تا بتوانند پروژه خود را انجام دهند و کسب درآمد کنند.
با توجه به رکود بازار در سالهای اخیر، کارجویان ( Job Seeker ) ایرانی می توانند با عضویت در فریلنسر ( Freelancer.com ) پروژه هایی با توجه به تخصص خود بیابند و با انجام آن کسب در آمد کنند و هم از رکود بازار در ایران نجات یابند و هم اینکه با توجه به تحریم های کشورمان و سقوط بی سابقه ی ارزش ریال درآمد دلاری داشته باشند و نگرانی خود را از این وضع از بین ببرند و هم برای کشور خود ارز آوری داشته باشند.
از طرفی کارفرمایان ( Employer ) نیز می توانند با ارائه پروژه خود در این وب سایت از طیف گسترده تر متخصصان در سرتاسر جهان در زمینه پروژه خود بهره ببرند و به بهترین نحو ممکن پروژه خود را به اتمام برسانند.
سوالی که پیش می آید اینست که آیا ما ایرانی ها می توانیم با وجود تحریم ها، چه به عنوان کارفرما و چه به عنوان فری لنسر فعالیت کنیم؟
خبر خوش اینکه تیم مجازی لند توانسته با بهره گیری از دانش و تجربه خود در عرصه بین المللی راه را برای استفاده هموطنان خود از این وب سایت هموار کند و شما میتوانید با تهیه اکانت وریفای شده فریلنسر ( Freelancer Verified Account ) در این بازار بزرگ فعالیت کنید.
تیم مجازی لند پکیج کاملی را به شما ارائه می دهد تا علاوه بر کسب درآمد از طریق فریلنسر بتوانید به راحتی درآمدهای حاصل از کسب و کار اینترنتی خود را به ریال تبدیل کنید و یا بتوانید به راحتی هزینه ساخته شدن پروژه خود را پرداخت کنید.

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =